Yasal Adrese İhtiyacım Var

İş kuracaksınız, bilgisayarınızı açtınız, kahvenizi aldınız ve başladınız araştırmaya. Paranız kadar bir ofis aradınız; ama bulamadınız. Paranız sizi hazır ofislere, sanal ofislere doğru götürdü ve bir baktınız ki yasal adres diye bir şey var. Sanal ofislerin diğer tanımıdır esasında bu terim. Ne işe yarar? Ne gibi imkanlar sunar? Güvenli mi? Uygun fiyatlı mı? İşime yarar mı? Bunlar gibi bir sürü soru sordunuz kendinize ve sonuç olarak kafanız karıştı.

Yasal adres Ankara’da özellikle genç girişimciler tarafından o kadar çok tercih konusu oluyor ki inanamazsınız. Size o kadar çok kolaylık sağlayan bu sistem sayesinde işinizi kolaylaştıracak ve hatta fahiş bedellerle ofis kiralamak zorunda da kalmayacaksınız. Bu sistem sizin için neden önemli ve gerekli? Size katacağı değer nedir? Size sunacağı avantajlar nelerdir? İşinize yarar mı? Kolay bir kullanım şekli var mı? Sizin için biraz araştırdık ve birçok detaya ulaştık. Detayları paylaşmadan önce belirtelim; kesinlikle dikkatle okumalısınız; çünkü bu sistemi çok seveceksiniz.

Yasal Adres Avantajları Nelerdir?

Yasal adres sisteminin avantajları saymakla bitmeyecek kadar çok. Öncelikle bir işletme açılışı yaparken ilk olarak sizden bir adres istenir. Bu adres vergi dairesi ve resmi kurumlarca kayıt altına alınır ve sizin nerede olduğunuz, nerede iş yaptığınız resmen bilinmek zorunadır. Resmi yazışmalar, tebligatlar, adınıza çıkarılan kargolar, tarafınızdan yapılacak gönderiler gibi daha sıralayamadığımız birçok konuda bir adrese ihtiyacınız vardır.

Yasal adres olarak belirlediğiniz bir sanal ofis kiraladığınızda size sekretarya hizmeti verilir, misafirleriniz karşılanır, size misafiriniz geldiği haber verilir, kargolarınız teslim alınır, size tahsis edilen bir sabit sabit telefon, bir personel tarafından adınıza sürekli cevaplanır. Yani anlayacağını yasal adresler işinizi o kadar kolaylaştırır ki, siz işinizi geliştirmek için hiç durmadan çalışırken, sizin için arka planda işinizin diğer kısımlarını birileri adınıza profesyonelce yönetir.

Yasal Adres Güvenli mi?

Bu iş sistemi genellikle sadece sizinle değil birçok işletmeyle çalıştığı için kontrat yaparak ve belirli prosedürler içeren sözleşmelerle çalıştıklarından dolayı tamamen güvenlidir. Yasal Adres Ankara’da günümüzde o kadar çok tercih edilmektedir ki güvenilir olmaması bu sebepten dolayı söz konusu değildir. Sanal ofisler işletmenizin resmi kurumlara beyan edeceğiniz ve etmek zorunda olduğunuz adreslerinin bulunduğu yerlerdir.

Maliye, Vergi Dairesi gibi kurumlar tarafından sizi denetlemek veya ziyaret amaçlı gönderilen çalışanlar, bu ofislerin karşılama ve danışma personelleri tarafından profesyonelce karşılanır ve bekleme salonlarında ikramlar eşliğinde ağırlanırlar. Siz de bu hizmetin bedelini çok cüzi miktarlarla ödersiniz. Bu sistemi tercih etmekte tereddüt etmenizi gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Siz işinizi geliştirmeye kafa yorarken arka planda sizin için cüzi miktarlarda ücretler karşılığında çalışabilecek birçok profesyonel olduğunu unutmayın.