Sanal Ofis Hizmetleri

Sanal Ofis çoğunlukla bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişilerin günümüzde tercih ettikleri ofis çözümüdür.
Sanal ofis, şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için yasal adresi size sağlar ve size  iyi bir lokasyonda adres sahibi olma imkanı verir.
Bununla sınırlı kalmayan ve pek çok avantajı bir arada sunan sistem içinde kurumsal bir telefon hattı ile sekreter hizmeti de yer almaktadır. Sizin için çalışacak olan sekreter hiçbir aramayı kaçırmadan tüm telefonları yanıtlar ve gerekli notları alarak tarafınıza iletir. Bu durum müşterileriniz açısından da olumlu bir izlenimi beraberinde getirir.
Ayrıca kargo, posta gibi evraklarınız muhafaza edilir ve isterseniz belirttiğiniz bir adrese gönderilir isterseniz de elden teslim alabilirsiniz.
Pazarlama, internet gibi çalışma alanına sahip olan kişiler için ideal bir hizmet türü olan Sanal Ofis, son derece ekonomik ve esnek kullanım seçeneklerine sahiptir. Yani ay içinde birden fazla toplantı salonunu kullanabilir, dilediğiniz an sizin için bir ofis hazırlanabilir. Genel anlamda bu ofis çözüm yolu için bir açıklama yapmak gerekirse, sizlere her gün gidebileceğiniz fiziksel bir çalışma alanı sunmayabilir ama ihtiyacınız olduğunda tüm ofis gerekliliğinizi karşılayacak bir hizmeti içerir diyebiliriz.

 

Kampanya kapsamında Yıllık Peşin Ödemelerde %50 İndirim

Balgat lokasyonunda 400 TL  / AY

Kızılay lokasyonunda 250 TL  / AY
 

Fiyatlara Kdv Dahil Değildir.

Sanal Ofis Hizmetleri

sanal ofis ankara

Sanal ofis, şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için yasal adresi size sağlar ve size iyi bir lokasyonda adres sahibi olma imkanı verir.

Sanal Ofis Ankara 0850 520 00 11 | Hazır Ofis | E-Ofis Ankara'da

Ankara'da Sanal Ofis Hazır Ofis gibi tüm E-Ofis hizmetlerini veren firmamız 15 yıllık tecrübesiyle Ankara'da 4 ayrı Sanal Ofis ve Hazır Ofis lokasyonda hizmet vermektedir.

sanal ofis

sanal ofis ankara

ankara sanal ofis fiyatları

sanal ofis,hazır ofis,e-ofis,yasal adres temini,sanal ofis ankara,ankara sanal ofis,ankara hazır ofis, ankara kiralık ofis,kiralık ofis ankara,hazır ofis ankara,e-ofis ankara,ankara e-ofis,yasal adres ankara