Sıkca Sorulan Sorular

Sanal Ofis çoğunlukla bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişilerin günümüzde tercih ettikleri ofis çözümüdür. Sanal ofis, şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için yasal adresi size sağlar ve size  iyi bir lokasyonda adres sahibi olma imkanı verir

Kanunlarına göre sanal ofis yasaldır. Çünkü ;Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre şirket açılışı için devlet kurumlarının sizlere ulaşabileceği bir adres vermeniz gereklidir. Bu adres kiraladığınız bir ofis, eviniz yada sanal ofis firmasının tahisis ettiği adres olabilir.Adresinize tebligat yapıldığında tebligatın size ulaşması amaçlanır.

Sanal ofis hizmeti kullanarak Şirketinizin açılışını ve ya adres taşıma işlemini gerçekleştireceğiniz  zaman, öncelikle yasal adres gösterebilmek üzere bir sözleşme yaparsınız, ardından şirket açılışı için resmi dairelere size tahsis ettiğimiz  adresimizi verirsiniz. Vergi memuru tebligat adresini teyit etmek ve yoklama yapmak için ofisimize bir ziyarettte bulunur. Bu yoklamada sizde ofisimizde hazır bulunursunuz. Günümüzde vergi memurları hazır ofis, sanal ofis gibi çalışma modellerini iyi tan

Derneğinizi sanal ofis adresi ile kurabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul edilen bir yöntemdir. Limited, anonim veya şahıs şirketini  sanal ofis adresini göstererek ve bu adreste yoklama yaptırarak lokasyonlarımızda kurabilirsiniz. Mali müşaviriniz yada muhasebeciniz bu konularda bilgi sahibi değilse bizimle iletişime geçmesini rica ediniz.

Sanal Ofis gereğince sürekli ofiste bulumuyorsunuz. Habersiz gelen bir misafir olduğunda sizi arayıp bilgi veriyoruz,uygunsanız ve görüşmek istiyorsanız misafirinizi toplantı odasında bekletiyoruz. Görüşme olmayacaksa eğer sizin ofis dışında olduğunuzu bildiriyoruz. Ziyaretçinizi iyi bir şekilde ağırladıktan sonra yolcu ederiyoruz.

Yeni nesil çalışma alanlarının genel adı olan hazır ofislerde masa, sandalye, fotokopi makinası, internet, telefon alt yapısı gibi ihtiyacınız olan her şey bulunuyor. Siz sadece bilgisayarını alıp çalışmaya başlıyorsunuz. Hazır ofislerde posta - kargo takibi,sınırsız çay kahve ve mutfak kullanımı imkanı,Misafiriniz geldiğinde sekreterimiz misafirinizi ağırlama işiyle ilgilenir.

Bir iş yeri açarken, emlakçı komisyonu, kira depozitoları, stopaj, kuruluş masrafı, tadilat ve dekorasyon,aidat, ofis mobilyaları ve malzemeleri, personel giderleri gibi hem düşünülmesi gereken hem de yüksek maliyetleri ortadan kaldırıyorsunuz.Bina aidatı, elektrik-su-internet faturası, doğalgaz ücretleri tarafımızdan karşılanır.Stopaj ödemezsiniz.Kiraladığınız ofis bedeli dışında ek bir ücret ödemezsiniz.

Öncelikle size bir telefon numarası tahsis ediyoruz.Sekreterlik hizmeti ile çağrılarınız profesyonel bir sekreter tarafından firmanızın adı ile açılıyor. Arayan kişi ve çağrı içeriği hakkında size bilgi veriliyor, dilerseniz çağrı size aktarılır, müsait değilseniz size bilgi notu oluşturularak tarafınıza bildiriliyor.

Toplantı odalarında beyaz yazı tahtası, projeksiyon cihazı, Flip Chart ve LCD TV kullanabilir ve toplantılarınızı profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı odalarını da çay-kahve hizmeti gerçekleştirilir. 10 kişilik toplantı odalarında kalabalık misafirlerinizi ağırlayabilir, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.1 gün ve üzeri kiralayabilirsiniz.

Sanal Ofis Ankara 0850 520 00 11 | Hazır Ofis | E-Ofis Ankara'da

Ankara'da Sanal Ofis Hazır Ofis gibi tüm E-Ofis hizmetlerini veren firmamız 15 yıllık tecrübesiyle Ankara'da 4 ayrı Sanal Ofis ve Hazır Ofis lokasyonda hizmet vermektedir.

sanal ofis

sanal ofis ankara

ankara sanal ofis fiyatları

sanal ofis,hazır ofis,e-ofis,yasal adres temini,sanal ofis ankara,ankara sanal ofis,ankara hazır ofis, ankara kiralık ofis,kiralık ofis ankara,hazır ofis ankara,e-ofis ankara,ankara e-ofis,yasal adres ankara