Yasal Adres Sağlayan Şirketler

Ticari faaliyetlerinize başlama aşamasında, yasal adres konusunda sıkıntı çekmenize gerek yoktur. Hatta evinizi belirtmenize, evinizi ofis ortamı olarak belirtmenize de gerek bulunmamaktadır. Yapacağınız işlem, tamamen yasal adres Ankara ve benzeri hizmetleri almak olacaktır. Bu konuda yasal olarak adres sağlayan şirketler anlayışında, irtibata geçebilirsiniz. Gerekli kolaylıklar sağlanacak, gerekli açıklamalar yapılacaktır.

Yasal Adreslerin Avantajı

Peki anlaşmaya vardığınız ve yasal adres olarak kiralık ofis, hazır ofis, sanal ofis hizmetlerinden yararlandınız. Böyle bir durumda yasal adreslerin avantajı ne olacaktır? Tahmin edebilirsiniz. Personel gideriniz, en azından ofis hizmetleri için, sekreterya hizmetleri için, personel gideriniz olmayacaktır. Kiraladığınız dükkan için, yüksek miktarlarda para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Elektrik, su ve benzeri giderler ile uğraşmayacaksınız. Mobilya almayacak, elektronik eşya almayacaksınız. İnternet ve telefon faturaları gibi de, ekstra giderler ile karşılaşmayacaksınız. Sabit ve küçük miktarda bir para ödeyeceksiniz. Hizmetleri bir paket halinde satın aldığınızı göreceksiniz. Geriye sadece sizin işiniz ile ilgilenmeniz, ticari faaliyetlerinizi yürütmeniz kalmaktadır.

Yasal Adres Gösterme Bedeli

Peki, hizmeti almaya karar verdiniz, yasal olan adres Ankara konusunda, sanal ofis konusunda, bir anlaşmaya varmayı düşünüyorsunuz. Bu durumda yüksek miktarlarda para verecek misiniz? Yasal adres gösterme bedeli ne seviyede bulunmaktadır. Örneğin, gerçek bir ofis tuttuğunuzda vereceğiniz kira bedelinden yüksek midir, düşük müdür? Elbette gerçek bir ofis kira bedelinden çok çok daha, kat kat daha düşük miktarlarda bulunmaktadır. Bütçenizi sarsmayacak çok düşük seviyelerde para ödemeniz yeterli olacaktır. Endişelenmeyin, bunların haricinde de ekstra bir gider ile karşılaşmanız gibi bir durum söz konusu olamaz.

Yasal Adreste Toplantı Yapabilir miyim?

Hizmet aldığınız yasal adres Ankara konusunda bir kiralama işlemini gerçekleştirdiniz. Sanal ofis olarak yasal, yani sanal adres bildiriminde bulundunuz. Peki, bu adreste ofis, bu adreste çalışma odalarından yararlanabilir misiniz? Yasal adreste toplantı yapabilir miyim? Sorusunun karşılığında ne yapmanız gerekmektedir? Elbette çalışma odalarından da yararlanabilirsiniz. Fakat haftanın 7 günü 24 saat boyunca yararlanmanız gibi bir durum tabii ki söz konusu olmayacaktır. Siz ne zaman kullanmak ister iseniz, önceden randevu alabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz gün ve saatte bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Çalışma odalarının haricinde, oluşturmuş iseniz, kendi ekipleriniz ile toplantı yapabilirsiniz. Müşterileriniz ile toplantı yapabilirsiniz.

Müşterilerinize randevu verebilirsiniz. Şirket ile görüşüp, toplantı yapmak istediğiniz gün ve saat hakkında bilgi alabilir, yani randevu alabilirsiniz. Randevu saati geldiğinde, bu adres üzerinde müşterilerinizi ya da personelinizi karşılayabilir, ilgili toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Toplantı odalarının konforu konusunda, endişe duymanıza gerek yoktur. Piyasada ya da kendi imkanlarınız ile açamayacağınız seviyede lüks ve konforlu ortamlarda toplantı odalarının düzenlendiğini ve sizlere prestijli, karizmatik bir hizmet verildiğini göreceksiniz. Bu hizmetten yararlanmanız, şirketin marka seviyesini yükseltecektir. Şirketin prestijini yükseltecektir. Saygın bir işletme konumunda yer almanıza oldukça büyük bir katkı sağlayacaktır.