Sanal Ofiste İşler Nasıl Yürüyor?

Sanal ofiste işler nasıl yürüyor? Sanal ofis kiralama işlemini yaptığınızda, büro hizmetlerini alacaksınız. Bir ofis, bir işletme veya bir iş yerinde, bir büroda hangi hizmetler yürütülüyor ise, tamamının karşılandığını göreceksiniz. Şirketinize fotoğrafı kurumlar tarafından bir evrak, bir tebligat gönderilmiş olabilir. Görevlendirilecek sekretarya bu evrakları alıp, tarafınıza bilgi verecektir. Özel kurum, kuruluşlar ile müşterilerimizle yazışma yapmış olabilirsiniz. Bu durumda yine gelen her çeşit evrak, sekretarya tarafından alınacak tarafınıza bilgi verilecektir. Bir telefon numarası bildireceksiniz. Bu telefon numarasına gelen her çeşit çağrı sekretarya tarafından alınacak, tarafınıza bilgi verilecektir. Sizin vereceğiniz talimata istinaden ofis hizmetleri, sanal olarak sunulmakta olan ofis hizmetleri üzerinden cevabi yazılar yazılacaktır. Gördüğünüz gibi büro hizmetlerinin sizin adınıza bu tip hizmeti sunan kurum tarafından karşılandığını göreceksiniz. Sanal ofis Ankara biçiminde bir kiralama işlemini yapmanız durumunda, bütün bu hizmetlerden çok çok cazip fiyatlar ile yararlanmanız mümkün olacaktır.

Sanal Ofis Kiralama Bedeli Yüksek mi?

Şunu sizlere gönül rahatlığı ile belirtebiliriz. Sanal ofis kiralama bedeli yüksek mi? Aklınıza gelmeyecek düzeyde düşük ücret anlayışla sanal ofis Ankara hizmetini veya kiralama hizmetini gerçekleştirdiğinizi göreceksiniz. Hatta gerçek bir büro, ofis veya iş yeri açtığınızda, ödeyeceğiniz fatura bedeli düzeyinde dahi bulunduğunu söylemek mümkün olabilir. Oldukça uygun miktarlarda, cüzi miktarlarda ödeme işleminin yapılması ile beraber, bu hizmeti alacaksınız. Geniş ayrıntılı düşünmelisiniz. Özellik ile yazının giriş bölümünde anlatılmış avantajlara dikkat etmelisiniz. Bu avantajların büyük bir bölümü maddi avantajlar olarak sıralanabilir. Özellikle ekonomik açıdan ve özellikle zaman tasarrufu açısından sizlere sağlanan avantajlar ödeyeceğiniz kiralama bedelinin ne derece düşük olduğunu ortaya çıkartacaktır.

Sanal Ofis Kiralamak Avantajlı mı?

Öncelikli olarak, sanal olmayan, reel anlamda bir ofis kiralama hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, sanal ofis kiralamak avantajlı mı? Sorusunun karşılığını bilmeniz gerekecektir. Bir işletme kurmak istediğinizi düşünelim. Ne yapacaksınız? Öncelikli olarak devletin ilgili fotoğrafı kurumlarına bir adres, bir şirket adresi, bir tebligat adresi belirtmeniz gerekecektir. Bu tebligat adresi, ilgili fotoğrafı kurumlar tarafından muhakkak kontrol edilecektir. Kiralama işlemi kapsamında aylık kira bedeli, depozito ve benzeri maddi giderler ile karşılaşacaksınız. İşte sanal ofis anlayışı gündeme geldiğinde, bunları ödemek mecburiyetinde kalmayacaksınız. Reel yani gerçek anlamda işyeri kiraladıktan sonra, mobilya aksamı, elektronik eşyaları ve benzeri giderleri de karşılamak mecburiyetinde kalacaksınız. Ancak sanal olarak kiralayacağınız ofis işleminde, bu tip maddi giderler ile karşılaşmak mecburiyetinde kalmazsınız. Elektrik, su, doğal gaz, telefon, internet gibi abonelikleri açacaksınız. Abonelik ücreti, fatura giderleri ile uğraşacaksınız. Oysa sanal anlamda ofis kiralama işleminde, bu tip fatura giderleriniz bulunmayacaktır. Büro hizmetlerinin yürütülmesi amacı ile bir personel tutmanız, maaşını ödemeniz, sigorta primini yatırmanız gerekecektir. Yine aynı şekilde sanal olarak kiralayacağınız ofis işleminde personel maaşı, sigorta primi yatırılması ve benzeri ekstra giderler ile de uğraşmak mecburiyetinde kalmayacaksınız.