Bir mekana bağlı kalmayan ya da sabit bir ofise ihtiyaç duymayan yeni nesil ofis kiralama modeli olan sanal ofisler, şirketlerin ofis masraflarından çeşitli iş süreçlerinin yönetimine kadar birçok konuda avantaj sağlıyor. Peki Olmadık Ofis, siz sanal ofis hizmetinden yararlanırken ofis ihtiyaçlarının hangilerini karşılıyor? Gelin birlikte inceleyelim.

  • Maliyet avantajı: Kira, tadilat, ofis mobilyası, elektrik, su, doğalgaz faturası… Üstüne stopaj, bakım maliyetleri ve daha nice masraf… Fiziksel ofislerin görünmeyen pek çok gideri kiracıları zor durumda bırakıyor. Oysa özellikle ekonomik dalgalanmaların dünya genelinde çok sık yaşandığı dönemlerde, ofis maliyetlerinden arınmak mümkün. Siz de Olmadık Ofis’in benzersiz sanal ofis paketi ile aylık 250 TL’den başlayan fiyatlarla resmi şirket adresinizi hemen belirleyebilirsiniz.

  • Farklı lokasyon seçenekleri: . Ankara’nın kalbi Çankaya’da yer alan ofisinizle ise ihtiyacınız olan her yere bir solukta ulaşabilecek kadar yakın olursunuz. Türkiye’nin 3 ayrı gözde merkezinde iş yeri adresinizin olmasını istiyorsanız, tek tıkla Sanal Ofis’in talep formunu doldurmanız yeterli!

  • Kullandığın kadar öde modeli: Bir sanal ofis kiralayarak resmi bir iş adresine sahip olmaya karar verdiniz ama çalışanlarınızla zaman zaman bir araya gelmek ve iş görüşmelerinizi yüz yüze mi yapmak istiyorsunuz? Hemen Olmadık Ofis’in takvimini kontrol edin, uygun zaman dilimi içinde üyelere %50 indirimli olan toplantı odalarından yararlanın.

  • Posta ve çağrı takibi: Uzaktan çalışmanın yaygınlaştığı bu dönemde işlerinizi aksatmadan ofisinizi sanal ortama taşıyabilirsiniz. Siz ve çalışanlarınız, tercih ettiğiniz sağlıklı bir ortamda çalışırken, şirketiniz adına gelen tebligat niteliğindeki posta ve evraklarınızı Olmadık Ofis adresinizden biz yönetiyoruz. Üstelik siz işlerinize odaklanırken çağrılarınızı da karşılayarak yönlendiriyoruz!

  • Yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi: Şirket kurulumu için gerekli evraklar arasında başı çeken ve en önemli adımlardan biri olan kira sözleşmesi, Olmadık Ofis tarafından yasal mevzuata uygun şekilde hazırlanıyor. Siz de Olmadık Ofis ile iletişime geçerek resmi iş adresinizi kira sözleşmesiyle belirleyebilir, vergi dairesi ve maliye süreçleriyle ilgili profesyonel ekibimize danışarak sanal ofise geçiş sürecini hızlandırabilirsiniz.

  • Ortak çalışma alanı: Hava çok güzel ve evden çalışmaktan sıkıldınız mı? Olmadık Ofis, sanal ofis kiralamalarınızda tüm fiziksel imkanlarını kullanımınıza açıyor. Herhangi bir süre kısıtlaması olmadan, yalnızca önceden bilgi vermek koşuluyla dilediğiniz zaman İstanbul Balat, Caddebostan ve Ankara Çankaya’daki sanal ofisinize gelerek ücretsiz çalışma alanlarından faydalanabilirsiniz.

  • Olmadık Fırsatlar: Olmadık Ofis, yalnızca üyelerinin faydalanabileceği ayrıcalıklı indirim, kampanya ve fırsatlar sunuyor. Sanal adres kiralayan Olmadık Ofis üyeleri, birbirinden değerli fırsatlardan faydalanarak işine değer katabiliyor.

Görüldüğü üzere sanal ofisler hibrit çalışma modeliyle sanal veya fiziksel bir ofis ortamı sunmanın ve ofis maliyetlerinizden arınmanızı sağlamanın yanı sıra geleneksel ofis içerisindeki birçok sorumluluğu da sizin adınıza yerine getiriyor.