Kiralık Ofis İle Maliyetlerden Kurtulun

Ofis kiralama hizmetini gerçekleştirmek ve ticari faaliyetlere başlaması istiyor iseniz, kiralık ofis ile maliyetlerden kurtulun. Yapacağınız sadece kiralık ofis hizmeti veren işletmenin müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek olacaktır. Sizlerin talebi doğrultusunda ve beklentileri doğrultusunda kiralık ofis Ankara şeklinde sizlere hizmet verilecektir. Sanal olarak bir ofis kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz. Ancak sanal anlamda ofis kiralama hizmetinin gerçekleştirecek olmanız, var olmayan bir işletme anlamına gelmeyecektir. Tabii ki gerçek anlamda yani reel anlamda veya diğer bir ifade ile yasal anlamda resmi bir tebligat adresiniz, bir ofisiniz bulunacaktır.

Üstelik bu işlemi gerçekleştirebilmek için, bir aylık sabit kira ödenmesine, emlakçı komisyonu ödenmesine, depozito ödenmesine gerek bulunmamaktadır. Kiralanan ofisin tadilat, bakım onarım masraflarına para harcanmasına gerek bulunmamaktadır. Mobilya alınması, elektronik eşya olarak tanımlanacak bilgisayar ve benzeri cihazların alınmasına gerek bulunmamaktadır. Sizler tarafından büro hizmetlerini yürütmek amacıyla bir personel ile anlaşılmasına, personel maaşının ödenmesine, sigorta priminin yatırılmasına gerek bulunmayacaktır. Siz sadece ofis olarak tanımlanan, sanal olarak ve gündeme getirilen kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz.

Kiralık Ofis İle Büro Hizmetlerini Yürütün

Gündeme getireceğiz kiralık ofis anlayışı ile birlikte, her türlü işletme hizmetlerini, işletmelerin idari hizmetlerini ya da büro hizmetlerini yürütmeniz mümkün olacaktır. Kiralık ofis ile büro hizmetlerini yürütün. İşletme sahibi olarak siz sadece kendi işiniz ile ticari faaliyetleriniz ile ilgilenin. Geriye dönüp bakmanıza, arkanıza dönüp bakmanıza gerek bulunmamaktadır. Tamamen olması gerektiği gibi, aynı zamanda yasal prosedürler dahilinde kiralık ofis Ankara hizmeti sizlere sunulacaktır.

Görevlendirilmiş personel tarafından işletmenin tüm idari hizmetleri yürütülecektir. Tabii ki bu hizmetlerin yürütülmesi aşamasında, her şey sizlerin bilgisi dahilinde gerçekleşecektir. Gelen her türlü evraktan, gelen her türlü bildirimden, resmi tebligatlardan, banka bildirimlerinden, müşterilerin iletişim seçeneklerinden anında haberiniz olacaktır. Görevlendirilmiş personel sizlere her türlü bilgi akışını sağlıklı, hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayacaktır.

Kiralık Ofis İle Tebligat Adresine Kavuşun

İşletme kurma aşamasında tabii ki mutlaka bildirmeniz gereken konulardan bir tanesi, ilgili resmi kurumlara bildirmeniz gereken konulardan bir tanesi, tebligat adresi olacaktır. Kiralık ofis ile tebligat adresine kavuşun. Üstelik bunun için oldukça düşük miktarlarda aylık bir para ödemeniz yeterli olacaktır. Kiralık ofis Ankara hizmetini aldığınız da, sizlerin de bir resmi tebligat adresi, bir ofisi, bir bürosu bulunacaktır. Bunu şirketinizin kurulum aşamasında istenen evraklar içerisine, tebligat adresi olarak bildirebilirsiniz. Yasal açıdan endişe duymanızı gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Bu kapsamda alacağınız hizmet doğrultusunda vereceğiniz tebligat adresi, ilgili kamu kurumları tarafından resmi tebligat adresi olarak kabul edilecektir. Yasal bir boşluk ya da yasal bir olumsuzluk yaşanma ihtimali veya bulunma ihtimali kesinlikle yoktur. İçiniz rahat bir şekilde, hayal bile edemeyeceğiniz düşük miktarlarda paralar ile işletme kuruluşunu tamamlayabilirsiniz.