Kiralık Ofis

İşyeri açmaya karar verdiğinizde, işyeri adresi olarak nereyi göstereceksiniz? Yeni bir iş yeri açmayı planlıyor iseniz, mutlaka bir adres göstermeniz gerekecektir. Adres gösterebilmek için elbette bir işletme yani iş yeri sahibi ile anlaşmanız, kiralama bedeli kapsamında belirli bir bedel ödemeniz gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için, yeni ve genç bir girişimci ya da yeni bir girişimci olmanız dolayısıyla yeterli bütçeye sahip konumda bulunmuyor olabilirsiniz. Peki yeterli bütçesi olmayanlar yeni işyeri açamaz mı? Yeterli bütçesi olmayanlar işyeri açamaz mı? Elbet açabilirler. Üstelik dükkan kiralama ve benzeri masraflar ile karşılaşmadan, sadece kiralık ofis anlayışı ile hareket etmek sureti ile kendinize bir iş yeri açabilir, sabit bir adres sahibi olabilirsiniz.

Kiralık Ofis Hizmeti Ankara'da Var mı?

Ankara'da yaşayanlar için de tabii ki bu konuda sunulan hizmetlerin bulunmaktadır. Kiralık ofis hizmeti Ankara'da var mı? Elbette kiralık ofis Ankara hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ankara tebligat adresini gösterebilir ve buradan hareket etmek suretiyle, işyeri açma girişimlerini yasal prosedürler dahilinde tamamlayabilirsiniz. Peki Ankara resmi tebligat adresinde ofis hizmetini kiralamak, sanal olarak kiralamak istiyorsunuz ancak, Ankara'da bulunmak zorunda mısınız? 

Böyle bir zorunluluk tabii ki bulunmamaktadır. Sadece iş yerini ziyaret edecek şahıslar açısından ya da diğer işletmeler veya müşteriler açısından tebligat adresine yani kiraladığınız ofis hizmeti kapsamındaki yasal tebligat adresine uğramanız gerekebilir. İşlerin yürütülmesi konusunda da endişe duymanıza gerek yoktur. Kiralama hizmetinin içerisinde personel görevlendirme masraflarının bulunduğunu da göreceksiniz. Başka bir şehirden, Ankara üzerinde ofis açabilirsiniz, işleri yürütebilirsiniz. Tebligat adresi burası olacaktır. Şirket tarafından gereken her türlü hizmetin kusursuz bir şekilde verildiği görülecektir.

Kiralık Ofis Maliyetli mi?

Tabii ki merak ediyor olabilirsiniz. Kiralık ofis hizmetini almaya karar ya da kiralık ofis Ankara hizmetini almaya karar verdiğinizde, ne kadar para ödeyeceksiniz? Kiralık ofis maliyetli mi? Çok çok yüksek miktarlardan bahsedilmesi ya da sizlerden para talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Aklınıza gelemeyecek seviyede yüksek miktarlar ile kiralama hizmetinin gerçekleştirecek, resmi bir tebligat adresi sahibi olacaksınız. Artık bir adresiniz bulunacaktır. Müşterileri yönlendirebilirsiniz. Müşteriler ile görüşebilirsiniz. Müşteriler ile ya da oluşturmuş iseniz kendi ekipleriniz ya da personelleriniz ile toplantılar düzenleyebilirsiniz. Sizin adınıza tüm işlerinizi yürütecek bir personel görevlendirilmiştir. Bu konuda da endişe duymanıza gerek yoktur. Hizmet kusursuz bir şekilde verilecektir.

Bir şirket içerisinde sekreter ve tarafından yapılması gereken tüm işlemlerin, görevlendirilen personel tarafından yerine getirildiğini göreceksiniz. İçiniz rahat bir şekilde şirketinizin faaliyet alanı ile ilgili işlerde istediğiniz yerde bulunabilir, iş takibi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni anlaşmalar, yeni bağlantılar sağlayabilirsiniz. Müşterileri adrese yönlendirebilirsiniz. Müşterileri adreste sizlere verilecek sabit telefon numarasına yönlendirebilirsiniz. Sizin adınıza müşteriler personel tarafından iletişim seçenekleri ile karşılanacaktır. Tarafınıza bilgi verilecektir. Vereceğiniz yetki kapsamında, randevu ve benzeri işlemlerinin yürütüldüğü görülecektir.