HAZIR OFİSİN AMACI

    Hazır ofisin amacı, sizleri büyük bir yükten kurtarıp sizler için çok daha ideal olan ofisleri sunmak. Şöyle ki bir ofis kiralamak istediğinizde masrafların ardı arkası kesilmez. Biz bunların önüne geçmek için sizlere her şeyiyle düşünülmüş hazır ofis imkânı sunuyoruz. Sıfırdan bir ofis kurmak istediğinizde dekorasyon, tadilat, tamirat, mobilya gibi daha en başından sizlere büyük bir masraf çıkar. Sonrasında çalışanınızın olması gerekir. Müşterileriniz ya da misafirlerinizin karşılanması gerekir. Yani çalışanınızın maaşı ve sigortası ek maliyetler çıkar. E tabi ofis kiraladıktan sonrası için ise ekstra elektrik, su, doğal gaz, klima, güvenlik, temizlik, mutfak, stopaj vergisi gibi çok daha fazla masrafların içinde bulacaksınız. Ofise her gün gelmenizi gerektirecek bir işiniz yoksa bu maliyetler sizleri yoracaktır. Her gün gitmediğiniz bir iş için fazlasıyla maddi kayıp yaşayacaksınız. Üstelik ofise gitmeseniz dahi ofisi yine de takip etmeniz gerekecek.  Yani sekreteriniz işe geldi mi, kaçta çıkacak, hafta izinleri, resmi tatiller gibi birçok şeyi aynı anda takip etmeniz gerekir. İşini iyi yapıyor, işte aksaklık var mı gibi bir çok şeyde kafanızı kurcalayacaktır. Evde yapabileceğiniz bir iş olsa dahi kafanız rahat olmadığı için rahat rahat işinize odaklanamayacaksınız.

   Hazır ofisin amacı tam olarak burada işe yarıyor aslında. Yani sizlerin işinize diğer angarya işler olmadan devam edilmeniz için hazır ofis tasarlandı. Elektrik, su, doğal gaz, klima, güvenlik, temizlik, mutfak, stopaj vergisi, çalışanınızın maaşı ve sigortası, dekorasyon, tadilat, tamirat, mobilya gibi dertlerden kurtulup hayallerinizde işinize kavuşmanız için düşünülmüş ofislerdir. Şık ve konforlu ofislerdir. Misafirlerinizde sizin de gözünüze hitap edecek, sessiz bir çalışma ortamınızın olacağı ofislerdir. Sizin için her şey düşünülmüş ofislerdir. Kilitli dolaplarınıza kadar hayalinizde ki ofisi hem ekonomik hem de prestijli bir adreste bulunduran bir hazır ofislerdir. Sizlere kalan sadece işiniz için uğraşmanız kalır. Ayrıca güvenlik açısından da sizleri yeterince tatmin eder. İş merkezi girişimiz şifrelidir, girişte güvenlik kamerası mevcuttur. Ofisimizde kameramız vardır. Ve işlerinizin aksamaması için jeneratörümüz vardır. Böylece elektrikler gitse bile işlerinize mani olmadan jeneratörümüz devreye girerek işlerinizde devamlılık sağlayabileceksiniz. Gördüğünüz gibi sizlerin bu olanakların hepsini sıfırdan sağlamanız yüksek maliyetler getirir. Ofisinizin görünüm açısından arka sokakta kuytu köşede bir yerde değilde prestijli bir adreste olması gerekir. Sadece bu bile sizlere yüklü maliyetlere yol açar. Biz sizlere hem adresiniziniz prestijli bir adreste görünmesi için uğraşıyoruz hem de ekonomik olarak da sizleri rahatlatmak için çabalıyoruz.

    Ofisimizin girişinde personelimiz misafirlerinizi ya da müşterilerinizi güler yüzle karşılar. Profesyonel bir şekilde ağırlanır. Böylece daha profesyonel görünmenizde de yardımcı olur. Sizlere 0312 ve 0850 numarada opsiyonel olarak tahsis ediyoruz. Böylece cep telefonu numarası olarak görünmesi yerine daha kurumsal bir şekilde görünmenize yardımcı olur.  Gelen çağrılar sizin verdiğiniz, istediğiniz numaraya yönlendirme sağlanır. Müşterileriniz karşısında bir cep telefonu vermek yerine daha profesyonel görünmenizi sağlayacaktır. Sizlerin her açıdan daha prestijli bir görünümde olması için her şeyi düşündük. Zaten hazır ofisin amacı tamamen sizlerin profesyonel görünmeniz için düşünülmüş, tasarlanmış ofislerdir. Bu açıdan hazır ofis sizler için her açıdan daha avantajlı bir konumda olmuş oluyor. Ekonomik açıdan sizler için en iyisi. Profesyonel bir görünüm içinde sizlere çok fazla avantajlı bir duruma geliyor. Güvenlik olarak da sizler için elimizden geleni yapıyoruz. Siz sadece işinize odaklanıyorsunuz.