Sanal Adres  İçin Gerekenler

Hiçbir şeye gerek duymayacaksınız. Yasal adres belirleme kapsamında yalnızca müşteri hizmetleriyle görüşüp anlaşmaya varacaksınız. Yasal sanal adresi için gerekenler ifadesinin içerisinde, karşılıklı bir anlaşma bulunur. Aylık sabit ve çok cüzi bir miktar para ödeme sistemi bulunur. Siz mobilya, donanım satın almayacaksınız. Elektronik eşya satın almayacaksınız. Elektrik, su, personel gideri, sigorta masrafları ile uğraşmayacaksınız. Siz yalnızca işiniz ile ilgilenecek, işiniz peşinde koşturacaksınız. Sadece kira bedelini aylık olarak ödeyeceksiniz. İsterseniz tabii ki toplam ödeme gibi bir uygulamayı da gündeme getirebilirsiniz. Adresiniz belirleyici olacaktır. Yasal prosedürler tamamlanacaktır. İşleriniz, ofis ortamında ki işleriniz olması gerekli olduğu gibi yürütülmeye hatta ve hatta kusursuz bir biçimde, prestijli bir biçimde yürütülmeye devam edilecektir. Mağduriyet yaşamanız, ortada kalmanız veya hak kaybına veya iş kaybına uğramanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Sanal Adres İçin Ofis Tutmak Zorunda mıyım?

Bir işletme açılması aşamasında, tabii ki yasal adres konusunda bir bildirimde bulunmanız gerekecektir. Ancak yasal adresi için iş yeri kiralamak mecburiyetinde mıyım? Reel anlamda gidip bir dükkanı, bir ofisi, bir büroyu veya bir iş yerini kiralamanıza ihtiyaç yoktur. Yüksek kira bedelleri ile uğraşmanıza gerek bulunmamaktadır. Konforlu, prestijli bir iş yeri açabilmek için, cebinizden binlerce, 10 binlerce, yüz binlerce Türk Lirası çıkmasına gerçek anlamda gerek bulunmamaktadır. Yapacağınız işlem yalnızca yasal adres Ankara ve benzer kapsamda bir hizmet almak olacaktır. Bu hizmetin karşılığı tam anlamı ile hazır ofis veya sanal ofis ya da kiralık ofis olarak gündeme getirilmektedir.

Yasal Adresi Vergi Dairesi Kabul Edermi?

Adres konusunda ofis kiralama, hazır ofis, kiralık ofis gibi hizmetlerden faydalanabilir, yasal adres Ankara hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşyerinizin kurulma aşamasında, şirkete yapacağınız anlaşmaya istinaden adresi ilgili bakanlığa bildirebilirsiniz. Gerçekten yasal adresi ilgili bakanlık kabul edecek mi? Elbette kabul edilecektir. Yasal açıdan bir boşluk veya yasal açıdan bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Farklı bölümlerde de anlattığımız gibi ilgili fotoğrafı kurum temsilcileri tarafından sizlerin verdiği adresin kontrol edilmesi, denetlenmesi gibi bir durumda gerçeğe dönüştürülebilir. Bu konu da da endişe duymanıza gerektirecek herhangi bir durum yoktur.

Var olan bir ofis, var olan bir şirket ve sekreter ve diğer donanımlar karşılarına çıkacaktır. Herhangi bir biçimde yasal prosedürlere aykırı bir uygulamanın olmadığı, net bir biçimde tespit edilip, gerekli tutanak tutulacaktır, onay verilecektir. Sıkıntı duymanızı gerektirecek bir durum yoktur. İlgili bakanlık anlayışının içerisinde, Ticaret Odasına, Ticaret ve Sanayi Bakanlığına, Maliye Bakanlığına, ilgili diğer fotoğrafı kurumlara gönül rahatlığı ile bu adresi yasal olarak yani bu anlaşma çerçevesinde şirket tarafından sizlere verilen adresi yasal olarak belirtebilirsiniz. İçiniz rahat bir biçimde işiniz ile İlgilenebilir, kazanç peşinde koşmaya devam edebilirsiniz.